KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14641024

nr 1464 1024

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Skeppsdeck. Signerad, daterad -36. Pastell, 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 35x30 cm

måndag 25 april 2022
kl 19:16:01

  • Klassiska
  • 25 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson